Kılıçdaroğlu’ndan yeni görüntü: Halkımızın vergisiyle devasa bir trol ağını besliyorlar

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından bir davette bulunarak takipçilerine bir açıklama yapacağını duyurmuş, akabinde duyurduğu saatte ‘ihale yolsuzluğu’ suçlamasını, evraklar eşliğinde paylaşmıştı. Bugün bir davet daha yapan Kılıçdaroğlu saat 21.00’de Twitter hesabından bir açıklama yapacağını açıklamıştı. Kılıçdaroğlu, “Halkımızdan vergiyle, artırımlarla çalınan paraları, devasa bir trol ağını beslemek için harcıyorlar. Milletin mutfağı yangın yeri, Sarayın tek kaygısı yasa dışı dinleme, mobese ile izleme, trollerle küfür kıyamet. Ahlaksızlığın sonu yok, çocuklar bile araç…” notuyla bir görüntü paylaştı.

Kılıçdaroğlu yayınladığı görüntüde şu açıklamayı yaptı:

“DEVASA BİR TROL AĞI HAZİniçin ÇALINAN PARALARLA BESLENİYOR”

“Sevgili halkım merhaba. Şahıs ve ailesinin trolleri geldiniz mi size de merhaba. Bugün Saray tarafınca bana özel olarak atanan trolleri ve Türkiye genelinde kurulan trol ağını anlatmak için sizleri davet ettim. Bu Saray’da şatafatı devam ettirmek için beslediği yapılar var. Milletin mutfağı faturalardan kırılırken, devasa bir trol ağı haziniçin çalınan paralarla besleniyor. Bir imza ile. niye 6 milyar lira 5’li çeteden birine aktarılıyor. Onlar bu parayla havuz medyası üzere kanalları finanse ediyorlar. Finanse edilen öteki yasa dışı ordu da işte bu troller. Sizin paranızı evvel hazineye alıyorlar daha sonra bunlara aktarıyorlar. Lakin hazine artık yetmiyor. Vergi üstüne vergi, artırım üstüne artırım, faturayı bir daha size çıkarıyorlar. Zira bir daha götürmek üzere hazineye para gerekiyor, ıslak imzalarla. Ben de bu trol ağının deşifre edilmesi için araştırmacılardan yardım istedim.

“ELİMDEKİ RAPOR DÜNYADA BİR İLK”

Elimde bir rapor var. Bu rapor dünyada bir birinci. Yasa dışı bir trol ağının nasıl çalıştığını gösteriyor. Ayrıyeten isim isim deşifre ediyor bu trolleri, hepsi elimizde. Ancak ben bana atanmış trollerime özel bir teşekkürü borç bilirim. Fevkalade bir iş çıkarmışlar. Son 6 ayda beni etiketleyen 700 binden çok tweet atılmış. Bunların 300 binini bu maaşlı trollere ürettirmişler. Bu Sarayın her şeyi uydurma her şeyi yasa dışı. Ses kaydediyorlar, mobese ile takip ediyorlar.

DETAYLAR GELİYOR