Soylu’dan Bahçeli’ye ‘destek’ teşekkürü

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
MHP önderi Bahçeli, Sedat Peker’in argümanlarında ağır ithamlarla amaç aldığı İçişleri Bakanı Soylu’ya bir sefer daha tam dayanak verdi.

Partisinin bugünkü küme toplantısında konuşan Bahçeli Soylu için “Bilhassa terörle uğraş alanında ismini altın harflerle yazdıracak İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya yapılan prestij suikastlarını, siyasi linç teşebbüslerini, zulme varan isnatları korkuyla izlediğimizi, asla lakin asla kabul etmediğimizi tarihe not olarak düşmek istiyorum. Kim demiş Sayın Soylu yalnız diye? Kim demiş Sayın Soylu kimsesiz diye?” sözlerini kullandı.

Soylu da bu sözlerin akabinde toplumsal medya hesabından Bahçeli’ye teşekkür etti. Paylaşımında şu tabirleri kullandı:

“Devletimizin terörle çaba azim ve kararlılığına, kahraman güvenlik güçlerimize, edeben söz ederim ki şahsıma ve gayret arkadaşlarıma, büyüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Lideri Sn. Dr. Devlet Bahçeli’ye inanç ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum. Allah razı olsun”

Devletimizin terörle mücadele azim ve kararlılığına,kahraman güvenlik güçlerimize,edeben ifade ederim ki şahsıma ve mücadele arkadaşlarıma, büyüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn.Dr. Devlet Bahçeli’ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum.Allah razı olsun

— Süleyman Soylu (@suleymansoylu) July 6, 2021