Son dakika! Erdoğan küme toplantısında konuşuyor | CANLI

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Küme Toplantısı’na katılıyor.

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyleki:

“Aziz Milletim, kıymetli milletvekili arkadaşlarım sizleri en kalbi hislerimle muhabbetle selamlıyorum. Milletvekillerimiz ile kümeler halinde yaptığımız kıymetlendirme toplantılarımıza devam etmeye başladık. Yarın da bir küme arkadaşımız ile bir ortaya geleceğiz. Sohbet toplantılarımıza da yine başlayacağız. AK Parti’nin istişare kültürü olarak gördüğüm bu toplabntılarda kelam alan arkadaşlarımız kanılarını içtenlikle tabir ediyor.

Dün MYK toplantımızda da söz ettim. Türkiye 2023’e yüüdükçe partimiz ve ülkemize yönelik hücumların artacağı anlaşılıyor. Muhalefet ve onunla yol yürüyen partiler buna ortak olmaktadırlar. Her periyotta iktidar ile uhalefet içinde görüş ayrılıkları, tartışmalar yaşanmıştır. Lakin bu kere karşımızda babaşka bir fotoğraf vardır.

CHP’nin dışarıdan aldığı kelamları biz söylemiyoruz, şahsen kendileri ikrar ediyorlar. Kıyılarımız nasıl müsilajın tehdidi altında oksjensiz kalma riski ile karşı karşıyaysa ulusal her adımı yok etmeye çalışan siyaseti kirleten bir müsilajla da karşı karşıyayız. CHP’nin başını çektiği bu siyasi müsilaj palavraları milletimizin üzerine yağmur üzere yağdırmaktadır. Burada sehven bilgi verme değil, şuurlu bir iftira, palavra hali, hatta stratejisi yürütülmektedir. Ortada klinik bir hadise kelam konusudur.

KILIÇDAROĞLU’NA SERT KELAMLAR

Türkiye, CHP zihniyetinin palavra ve iftira zulmüne maruz kalmaktadır. Bunun ismi da palavra terörüdür. Bunlara göre Cumhurbaşkanından başlayarak, bakanlarından milletvekillerine, bürokratından iş adamına kadar her kesim taammüden vatanına ihanet etmektedir. Herkes yolsuzluk yapmaktadır, herkes hırsızdır, herkes satılmıştır.

Bizim bu kadar palavrası büyük bir keyifle gerisi arkasına sıralayan siyasetçi sıfatlı bu ruh hastasına ayıracak tek saniyemiz yoktur. Hukuk önünde hesap sorulacak konuların avukatlarımız vasıtasıyla takipçisiyiz. Başka konularda ise diyoruz ki, CHP Genel Lideri artık tıp ilminin, psikiyatrinin konusudur. Hakikat ile bağını bu derece koparmış beşere tabipler herbiçimde bir teşhis koyacaktır. Bize düşen Allah şifa versin demektir.