Sedat Peker’den yeni Demirören paylaşımı: Milangaz’a nasıl çöktüğünü anlatacağım

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Organize kabahat örgütü başkanı Sedat Peker, Demirören ile ilgili bir daha peş peşe tweet’ler attı.

“Demirören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten daha sonra Milangaz evrakına geçeceğiz. Devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil biroldukça mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım” diyen Peker, Twitter’dan paylaşımda bulundu.

Peker, şunları kaydetti: “Demirören, baban meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip birinci dükkanı nasıl açtığınızdan başlayıp, daha sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil biroldukca mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.

“ÇÜNKÜ BABAN KİMSEYE PARASINI ÖDEMEZDİ”

Demirören kendi yalınızı yakıp, ortasındaki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, daha sonra kelamda yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi mecnun edeceğim. Demirören, babanın meşhur bir lafı vardı ya Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım kelamını eskilerin hepsi bilir. Zira baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya birebir zamandavlet irtibatlarıyla mallara çökerdi.

Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. İdare değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin. Demirören, Demirören Medyadaki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da tıpkı akıbet bekliyor. Hepiniz goreceksiniz. Hepinizi meczup edeceğim.

“MİLANGAZ EVRAKININ TAMAMI BENDE…”

Milangaz evrakının tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. nazaranceksiniz.
Mehmetçik’in paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni idaredeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam söylemiş olduğini dahi biliyorum. Her şey hayli eğlenceli olacak.”