Sedat Peker’den Soylu hakkında ‘sahte fatura’ savı

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Kara para aklamakla suçlanan Sezgin Baran Korkmaz’ın uçağının İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafınca seçim devirlerinde pek sık kullandığının ortaya çıkması daha sonrası organize kabahat örgütü önderi Sedat Peker’den de bir açıklama geldi.

PEKER: UTANMADAN DÜZMECE FATURA YAYINLIYORSUN

Peker, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Soylu’nun geçersiz fatura yayımladığını argüman etti. Peker, paylaşımında şunları söylemiş oldu:

“Sezgin Baran Korkmaz’ın akrabalarıyla görüştüm. Utanmadan geçersiz fatura yayınlıyorsun. Devletin namusunu zedeledin. Bu yetmedi devletin ahlakını da lekeledin Vallahi büyük divana gideceksin. Peçete kağıdına yazıp yayınlasaydın daha inandırıcı olurdu.

Senin bundan daha sonraki seçim sloganın bence şu olmalı “CEKETİMİN KOLU YOK DÜMENİM SONU YOK”. Sana palavra söylemiş olduğin için hekimin olarak her gün birer adet Haldon ve Akineton yazıyorum. Palavraya devam edersen Akineton’u iptal edeceğim kasılıp acı çekeceksin.”

2_ süslü sülüman, senin bundan sonraki seçim sloganın bence şu olmalı“CEKETİMİN KOLU YOK DÜMENİM SONU YOK”. Sana yalan söylediğin için doktorun olarak her gün birer adet Haldon ve Akineton yazıyorum. Yalana devam edersen Akineton’u iptal edeceğim kasılıp acı çekeceksin.

— Sedat Peker (@sedat_peker) June 25, 2021