Saadet Partisi Genel Lideri Karamollaoğlu, TEKNOFEST’i ziyaret etti

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Saadet Partisi başkanı Temel Karamollaoğlu birlikteindeki partililerle geldiği Atatürk Havalimanı’nda T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Lideri ve TEKNOFEST İdare Şurası Lideri Selçuk Bayraktar tarafınca karşılandı.

Bayraktar ile TEKNOFEST alanını 2,5 saat gezen Karamollaoğlu, teknoloji müsabakalarının yapıldığı çadırları dolaşırken projeleri yürüten öğrencilerle sohbet etti.

Karamollaoğlu, çabucak sonrasında ortalarında Bayraktar Akıncı (TİHA), Hürkuş, T129 Atak helikopterleri, Aksungur ve T-625 Gökbey üzere yerli ve ulusal uçakların bulunduğu “Milli Kanatlar” isimli uçuş gösterisini ve Türk Yıldızları’nın gökyüzüne Türk bayrağı çizdiği gösteriyi izledi. Karamollaoğlu, Bayraktar tarafınca şenlik alanından uğurlandı.

‘YÜREKTEN KUTLUYORUM’

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, TEKNOFEST ziyaretine ait Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “TEKNOFEST’te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor. Hayal kuran ve gerçekleşmesi için uğraş eden tüm gençlerimizi tebrik ediyorum. Geliştiren, üreten bir Türkiye; onların desteklenmesiyle mümkün olacaktır. Tertipte emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.” sözlerini kullandı.