Peker’den kritik açıklama: Öbür ülkeye gidebilirim

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Gündeme dair epeyce kıymetli argümanlar atan Sedat Peker, niye görüntü çekip yayınlayamadığıyla ilgili olarak açıklama yaptı. Daha evvel de bulunduğu ülkenin yetkililerinden isimliği ihtarla görüntü yüklemelerine orta verdiğini lisana getirmiş olan Sedat Peker, toplumsal medya hesabı üzerinden düzgün olduğunu, görüntü çekememesinin sebebinin en üst derecede suikast ihbarları almasından kaynaklı olduğunu lisana getirdi.

Twitter’daki paylaşımlarıyla kendisini takip edenlere ileti gönderen Peker’in suikast savlarından yola çıkarak ülke değiştirebileceği ise ihtimaller içinde.

Görüntü yayınlamaktan vazgeçmeyeceğini de söyleyen Peker, yetkililerden onay aldığı takdirde yeni bir görüntü yayınlayacağını da duyurdu.

PEKER’İN PAYLAŞTIĞI SON İLETİLER ŞÖYLE:

1-Kıymetli dostlarım, en üst derecede suikaste uğrayacağım yönünde bilgiler olduğu için video çekmem mümkün olmuyor. 15 gün sonra ikinci bir durum değerlendirmesi yapacağız. Eğer ki yine video yayınlamamın risk teşkil ettiği söylenirse başka bir ülkeye geçeceğim.

— Sedat Peker (@sedat_peker) June 19, 2021

3-süslü sülünün ve onun trol ekiplerinin bana karşı saygısızlık yaptıklarından cevap vermem lazım, yoksa akıl sağlığımı kaybederim dedim. Öyle ya, ben bir süslüye cevap vermezsem, bir de Deridun Başkanla makara yapmazsam psikolojim bozulur.

4-Bazı kaşarlar (süslü sülümanın trol ekibi), Bu tweetleri Sedat Peker yazmıyor diye propaganda yapıyorlar. Müsaadenizle onlara sokak diliyle şunları söylemek isterim (bahçıvansınız biberiniz yok, dal………. haberiniz yok.)