Önderlerden Fırat Kalkanı bölgesindeki şehitlerimiz için bildiri

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Ulusal Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde bir üs bölgesine intikal halinde olan Kirpi aracına yapılan akın kararında iki askerin şehit olduğunu, iki askerin ise yaralandığını bildirdi.

KILIÇDAROĞLU: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Önderler acı haber üzerine şehitler ve yaralı askerler için iletiler yayınladı. CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, toplumsal medya hesabı üzerinden bildiri yayınladı. Kılıçdaroğlu bildirisinde ‘Fırat Kalkanı bölgesinde askeri araca teröristler tarafınca yapılan alçak akında şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!’ dedi.

AKŞENER: ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN

Yeterli Parti Genel Lideri Meral Akşener
iletisinde ‘ Fırat Kalkanı Harekâtı’nda terör örgütünün askerî aracımıza yaptığı atakta şehit verdiğimiz kahraman Mehmetçiklerimize Ulu Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Milletimizin başı sağ olsun’ dedi.

DAVUTOĞLU: KAHRAMAN ASKERLERİMİZİN YERİ CENNET OLSUN

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu,
şehitlerimiz için ‘Milletimizin Başı Sağ Olsun. Fırat Kalkanı bölgesinde hain terörist hücumda şehit olan Kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifa dilerim. Şehitlerimizin ruhu şad, yeri cennet olsun’ diyerek iletisini paylaştı.

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu bildirisinde ‘Fırat Kalkanı bölgesinde teröristler tarafınca yapılan hain taarruzda şehit olan 2 kahraman askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyor; yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun’ dedi..