Mansur Yavaş: 2021’de dayanışmanın en hoş meselai sergiledik

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, yeni yılı yayımladığı bildiriyle kutladı. Lider Yavaş, 2021 yılında Ankara’da birliğin, birlikteliğin ve dayanışmanın en hoş örneklerini sergilediklerini vurguladığı bildirisinde, “2022 yılının adalet, huzur, bolluk, rahmet, memnunluk, barış ve sevgi dolu geçmesini diliyorum” dedi.

Lider Yavaş, bildirisinde şu sözleri kullandı:

“Yeni ve hoş başlangıçlara sıhhatin, mutluluğun, rahmetin ve huzurun eşlik edeceği bir yıl olması dileğiyle tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.

‘İYİLİK HASTALIKLARDAN DAHA BULAŞICIDIR’

2021 yılında pandemi sürecinin ve ekonomik şartların olumsuz tesirlerine karşı Ankara’da birliğin, birlikteliğin ve dayanışmanın en hoş örneklerini bir arada sergiledik. ‘İyilik hastalıklardan daha bulaşıcıdır’ anlayışı ile esnafımızın, üreticimizin, öğrencilerimizin ve toplumsal yardım alan ailelerimizin yanında olmaya; onların kaygılarıyla sıkıntılanıp tahliller üretmeye uğraş ettik.

‘YENİ YILDA DA HEMŞEHİRLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Yeni yılda da bir daha ‘6 milyon tek yürek’ olup Ankara’mızı kentlimizle bir arada yönetmeye ve hemşehrilerimizin her vakit yanında olmaya devam edeceğiz. Başkentimizi yeni ulaşım, yeşil alan, kırsal kalkınma, teknoloji, kültür, sanat ve öbür projelerimizle geleceğe birlikte taşıyacağız.

Bu hislerle; 2022 yılının adalet, huzur, bolluk, rahmet, memnunluk, barış ve sevgi dolu geçmesini diliyor, Ankaralı hemşehrilerime ve tüm milletimize içten sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.”