İmamoğlu Erdoğan’ın takibinden memnun: Hayranlık hissinin oluştuğunu hissediyorum

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Maltepe Orhangazi Kent Parkı’nda bulunan Maltepe Kıyı Spor Tesisi’ndeki yenileme çalışmalarını tamamladı. ibb.istanbul’un aktardığına bakılırsa yenilenen tesisler, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nun iştirakiyle açıldı. Açılış merasiminde İmamoğlu’na; Maltepe Belediye Lideri Ali Kılıç, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, İBB Spor Kulübü Lideri Fatih Keleş ve Spor A.Ş. Genel Müdürü Renay Onur eşlik etti.

Açılışta konuşan Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili olarak “Beni takip etmesi keyifli ediyor. İcraatlarımızı ve bizi takip etmeyi hayli seviyor. Bundan da sahiden çok keyifli oluyorum. Şunu da hissediyorum, içten içe sempati duyduğunun da farkındayım” dedi.

“Tabii hizmeti konuşunca, heyecan duyuyorum. Çok heyecan duyuyorum. Dün, bir park açtık. Bugün buradayız. Yarın öteki bir faaliyetimizi duyuracağız halka dönük, esnafımıza dönük. Esnafımıza, harikulade bir ‘Halk Bakkal’ projemizin tanıtımını yapacağız. Bugünlerde, -belki farkındasınızdır- yani bilhassa görüyorsunuzdur, bildiğiniz üzere, beni halkımız takip ediyor. Bundan da memnuniyet duyuyorum.

“SIKI BİR TAKİPÇİMİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisini imrenerek izlediğini söyleyen İmamoğlu, şunları söylemiş oldu, “Bu kentin en küçük hemşehrisinden, yani bir çocuğumuzdan en deneyimlisine kadar takip ediyor. Fakat beni en çok ne mutlu ediyor? Açıkçası; beni Sayın Cumhurbaşkanı’nın takip etmesi memnun ediyor. İcraatlarımızı ve bizi takip etmeyi fazlaca seviyor. Bundan da sahiden hayli keyifli oluyorum. Şunu da hissediyorum: İçten içe sempati duyduğunun da farkındayım. Bu sempatisini de hayli beğeni ile karşılıyorum. Hatta bir hayranlık hissinin oluştuğunu hissediyorum. Aklından çıkmıyor. Biraz da güya imreniyor üzere. Yani imrenerek izlediğinin de farkındayım. Vardır ya; epeyce imrenirsen tırnaklarını yer üzere izlersin, güya beni o denli izliyor Ankara’dan. Ne memnun bana. Bundan memnunum. Hakikaten sıkı bir takipçimiz olduğunu düşünüyorum.”

CUMHURBAŞKANI’NI HALI ALANDA MAÇA DAVET ETTİ

kimi vakit parasız süt dağıtıyoruz; onu anlatıyor. Metroları yapıyoruz, on tane metroyu harekete geçiriyoruz; dayanamıyor onu anlatıyor. Hakikaten ilgisine teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız bir düşünürse, bir gün İstanbul çeşidini onla yapmak isterim. Yani şu İstanbul’u bir gezdirmek, ona, bilmediği hatta kimi vakit yanlış anlatılan icraatlarımızı şahsen yerinde anlatmak isterim. İsterse halı alanda bir maç bile yaparız kendisiyle. Tenis de oynarız. Bu keyifli seyahate kendilerini davet ediyorum. İlgisini lütfen kaybetmesin. İmrenerek izlemeye devam etsin. Bu tarafıyla temel olarak hoşuma giden halkımızın bu sıkı takibi. Hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Bizi izlemeye devam edin. Zira sizlerle üretiyoruz, sizin paranızı, sizin bütçenizi, kuruşuna kadar bu kentin hayrına, bu kentin en hoş işlerine, bu kentin geleceğine, bu kente asla ziyan vermeden ziyan veren ögeleri da bertaraf ederek hizmet etmeye devam edeceğiz.”