Genç Albayraklılar İşbaşı Eğitim Programı başladı

PembePembe

New member
Albayrak Kümesi yeni mezun gençlere iş imkanı oluşturmak üzere Genç Albayrak İşbaşı Eğitim Programı’nı başlattı. Mali işler ve finans departmanlarında yetiştirilmek üzere programa başvuran yeni mezunlar açılış etkinliğinde Albayrak Kümesi yöneticileriyle tanıştı ve bakılırsav alacakları şirketleri öğrendi. Hayallerini gerçekleştirmek ve deneyim kazanmak isteyen yeni mezun adaylar, Albayrak Grubu’nun 50’ye yakın şirket ve yayın markasıyla tanışma ve tecrübe kazanma fırsatı yakalayacak.

İHA
Albayrak Kümesi, meslek seyahatlerinin başında olan yeni mezunlara yönelik işbaşı eğitim programlarını makul dönemlerle hayata geçirerek yeni mezun istihdamına dayanağını sürdürüyor.

Açılış etkinliğinde konuşma yapan Albayrak Kümesi CEO’su Ömer Bolat, Genç Albayrak İşbaşı Eğitim Programı ile ilgili olarak, “Bu yıl 5’incisini düzenlediğimiz, Kümemiz bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizin mali işler ve finans ünitelerinde uygulayacağımız Genç Albayrak İşbaşı Eğitim Programı’nın kurumumuza ve gençlerimize güzel olmasını diliyorum. Daha evvelki devirlerde yaklaşık 500 yeni mezun 3 ay boyunca kurumumuzda staj yapmış, bu bireyler içinden 250 kişi program sonunda takımımıza dahil edilmiştir. Bölüme, mali işler ve finans alanında uzmanlık kazandırabileceğimiz, işini özveriyle yapan, gelişime ve yeniliklere açık, nitelikli jenerasyonlar yetiştirerek, yeni mezun istihdamına katkı sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Bolat, “Gençler bizim geleceğimiz, Albayrak Kümesi olarak ülkemizin muhtaçlık duyduğu alanlarda meslek sahibi, nitelikli, ulusal ve manevi pahaları taşıyan beşerler yetiştirilmesine değer veriyoruz. Gençlerin mücadeleci ruhundan, teknolojiye, dijitalleşmeye ve değişimlere açık olmalarından aldığımız ilhamla genç istihdamını her vakit destekliyoruz. Gençlerimize yatırım ülkemize yapacağımız en kıymetli yatırımdır” sözlerini kullandı.