Gelecek Partisi’nden AK Parti’ye bildiri: Takatiniz yetmeyecek

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Gelecek Partisi Genel Lideri Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, İstanbul Vilayet Başkanlığı’nın çalışmaları kapsamında evvel Sarıyer Rumeli Feneri’nde Balıkçıların problemlerini dinledi. sonrasındasında partisinin Arnavutköy İlçe Kongresi’ne katılan Davutoğlu, Arnavutköy’de çoşkulu bir kalabalık tarafınca karşılandı.

“BİZE YETİŞMEYE TAKATİNİZ YETMEYECEK”

Kongrede Gelecek Partisi İstanbul Vilayet Lideri İsa Mesih Şahin Ak Parti’ye farklı bir göndermede bulundu. Vilayet Lideri Şahin yaptığı konuşmada Ak Parti Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe’ye seslenerek; “Genel Liderimizle birlikte Rumeli Feneri’neydik. Oraya gideceğimiz bir hafta önce muhakkaktı, 3-4 gün evvelinde pankartlarımız asıldı. Bir vatandaşımız fazlaca değerli bir şey söylemiş oldu Sayın Başbakanım Gelecek Partisi’nin geleceğini bildikleri için dün burayı iktidar partisinin vilayet lideri ziyaret etti dedi.

Ben artık mevkidaşıma buradan bir ileti vermek istiyorum. Sayın lider gittiğimiz her yere gidecekseniz; daha yapacak fazlaca işiniz var. Gittiğimiz her yere adım atmaya çalışacaksınız; başınız dönecek, yorulacaksınız, takatiniz yetmeyecek. Lakin bizim yetecek; zira bizim gençliğimiz var, heyecanımız var, motivasyonumuz var. Biz buna güveniyoruz” dedi.

DAVUTOĞLU: EYLÜL’DE TEMPO ARTACAK

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu da yaptığı konuşmada “Eylül ayından itibaren bütün Türkiye’de çalışma temposunu artıracağız. Türkiye’yi karış karış gezerek vatandaşımızla kucaklaşacağız” iletisi verdi.

Kongre kararında Gelecek Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığına Cezmi Köse seçildi.