Erdoğan’dan üniversite öğrencisine doğum günü ikramı

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
‘ın ‘a geleceğini öğrenen üniversite öğrencisi Tuğçe Öktem (20), hatıra fotoğrafı çekilmek için annesi Fatma Öktem ile dün yapılan AK Parti Vilayet Müracaat Meclis Toplantısı’na katıldı. Tuğçe Öktem ve annesi, Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’ndeki toplantının sonunda AK Parti Genel Merkez Bayan Kolları Lideri ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de sayesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sahneye alındı. Fotoğraf çekilirken Tuğçe Öktem’in doğum günü olduğunu söylemesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan Öktem’e Trabzon hasırı olarak bilinen altın bilezik armağan etti.

‘RÜYAYDI GERÇEK OLDU’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı fazlaca sevdiklerini ve Aydın’a geleceğini duyduklarında keyifli olduklarını belirten Tuğçe Öktem, kente gelmeden bir gece evvel hem annesinin tıpkı vakitte kendisinin hayalinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gördüklerini söylemiş oldu. Öktem, “Cumhurbaşkanımızı annem ile birlikte hayalimizde gördük. Sabah kalkınca da programın yapılacağı salona gittik. Görüşmek bile hayal diye düşünüyorduk. Ancak Ayşe Keşir’in sayesinde görüşmemiz sağlandı. Çok heyecanlandık. Maksadımız hatıra fotoğrafı çektirmekti ancak doğum günüm olduğunu öğrenince Cumhurbaşkanımız bizimle daha hayli ilgilendi ve altın bilezik ikram etti. Çok heyecanlandım ve duygulandım. Annem ve ben hayal bile edemediğimiz Cumhurbaşkanımızla buluştuk. Onu fazlaca seviyoruz” dedi.

İkramın akabinde Tuğçe Öktem ve annesi Fatma Öktem Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.