Binali Yıldırım’dan küçük çocuğun sorusuna güldüren karşılık: İş arıyorum

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Bahçelievler’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bahçelievler Belediye Lideri Dr. Hakan Bahadır ile birlikte birinci vakit içinderda down sendromlu bireylerin nazaranv aldığı Sempati Toplumsal Tesisi’ni ziyaret eden Yıldırım, burada çalışanlarla sohbet etti.

Sempati Toplumsal Tesisi’nin pek sempatik olduğunu belirten Binali Yıldırım, “Çalışanlarından müşterilerine kadar herkes sempatik. Güler yüzlüler ve hayli keyifli vakit geçiriyorlar. Bahçelievler Belediye Liderimiz Hakan Bahadır’a bu biçimde bir yeri vatandaşlarımıza kazandırdığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

Sempati Toplumsal Tesislerinin akabinde Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafınca ruhsat verilen birinci anaokulu özelliğini taşıyan Bahçelievler Belediyesi Anaokulu’nu da gezen Binali Yıldırım, burada çocuklara armağanlar verdi. bir süre anaokulu minikleriyle sohbet eden Yıldırım, bir öğrencinin “ne iş yapıyorsun” sorusu üzerine, “iş arıyorum” karşılığı vermesi ziyarete gelen heyetin gülüşmelerine niye oldu.