Baymak, geleceğin teknolojisiyle üretilen yeni kombisi Lunatec’i piyasaya çıkardı

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Baymak, geleceğin teknolojisiyle üretilen yeni kombisi Lunatec’i piyasaya çıkardı
İklimlendirme dünyasının başkan markası Baymak, uzun vakittir BDR Thermea Group bünyesinde Ar-Ge çalışmaları devam eden hidrojen uyumlu kombisi Lunatec’i görücüye çıkardı. İleride Avrupa ve Türkiye’de kullanılacak hidrojen yakıt teknolojisi kullanmasına uygun olan Lunatec kombi, yüzde 20 hidrojen ve yüzde 80 doğal gaz içeren yakıtlar için özel olarak geliştirildi.

Baymak’ın sürdürülebilir bir dünya için sorumlu üretim ve tüketim yaklaşımının bir eseri olan Lunatec kombi, tüm dünyada fosil yakıt kullanmasını azaltma çalışmalarının Türkiye pazarındaki öncü yansımalarından biri olarak dikkat çekiyor. Üretim teknolojisi ve kuvvetli Ar-Ge altyapısını daima olarak geliştiren Baymak’ın geniş kombi ailesinin yeni üyesi Lunatec; yüzde 20’ye kadar hidrojen karışımıyla çalışmaya uyumlu olmasının yanı sıra tekil aygıt olarak yüzde 94 ısıtma mevsimsel verimliliğine ve A güç ısıtma verimliliğine sahip. Lunatec kombi, Baymak modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile birlikte kullanıldığında tasarruf oranı da daha üst düzeye çıkarak yüzde 98 sistem ısıtma mevsimsel verimliliği ve A+ sistem ısıtma güç sınıfına yükseliyor. Düşük ses düzeyi ve su ön ısıtma özelliğiyle kullanıcılarına yüksek sıcak su konforu sunan Lunatec kombi, kompakt boyutlarıyla da her hayat alanına ahenk sağlıyor.

Lunatec kombinin tanıtımı için Türkiye’nin farklı noktalarında eğitim toplantıları organize eden Baymak, ekim ayı boyunca iş ortaklarını Lunatec’in iklimlendirme bölümüne getirdiği yeniliklere yönelik bilgilendirecek.

Lansmana özel 7 yıl garanti

A sınıfı ErP güç verimliliğine sahip Lunatec kombiler, premiks tam yoğuşma teknolojisiyle yüksek tasarruf ve yüksek randıman sağlıyor. Tesisat su basıncını dijital ekran üzerinde hassas okuyabilme özelliği, kolay ayarlanabilir kullanıcı dostu denetim paneli, pirinç hidroblok yardımıyla uzun ömürlü kullanım imkânı üzere değerli özelliklerinin yanında 30 Kasım 2021 tarihine kadar birinci çalıştırması yapılan Lunatec kombilerinde lansmana özel 7 yıl garanti avantajıyla tüketicilerle buluşuyor. Lunatec kombilere tüm Baymak bayilerinden ve Orange Store’lardan ulaşılabiliyor.

Hibya Haber Ajansı
Alıntıdır