Başkanlardan şehit Uzman Çavuş için başsağlığı bildirisi

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Suriye’nin El Bab kentinde, sabah saatlerinde PKK/YPG’li teröristler tarafınca yapılan roketatarlı akında yaralanan 4 askerlerden şehit olan Uzman Çavuş Muammer Yiğit (31) için önderler, toplumsal medya hesabından başsağlığı paylaşımında bulundu.

CHP GENEL LİDERİ KILIÇDAROĞLU:

Suriye’nin El Bab kentinde bulunan üs bölgemize, teröristler tarafınca alçakça düzenlenen roketatarlı hücumda şehit olan Uzman Çavuş Muammer Yiğit’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

Suriye'nin El Bab kentinde bulunan üs bölgemize, teröristler tarafından alçakça düzenlenen roketatarlı saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Muammer Yiğit’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) September 7, 2021

UYGUN PARTİ GENEL LİDERİ AKŞENER:

Fırat Kalkanı Harekâtı’nda şehit verdiğimiz kahraman askerimiz Muammer Yiğit’e Aziz Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Şehidimizin ruhu şad, yeri cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun.

Fırat Kalkanı Harekâtı'nda şehit verdiğimiz kahraman askerimiz Muammer Yiğit'e Yüce Allah'tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum.

Şehidimizin ruhu şad, mekânı cennet olsun.

Milletimizin başı sağ olsun.

— Meral Akşener (@meral_aksener) September 7, 2021

SAADET PARTİSİ GENEL LİDERİ KARAMOLLAOĞLU:

Milletimizin başı sağ olsun… Fırat Kalkanı bölgesinde gerçekleşen terör atağında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Muammer Yiğit’e Allah’tan rahmet; ailesi ve tüm yakınlarına sabırlar diliyorum.

Milletimizin başı sağ olsun…

Fırat Kalkanı bölgesinde gerçekleşen terör saldırısında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Muammer Yiğit’e Allah’tan rahmet; ailesi ve tüm yakınlarına sabırlar diliyorum.

— Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) September 7, 2021