Bakan Varank’tan kütüphanedeki gençlere sürpriz: Pizza ısmarladı

YuvarlakMasa

Global Mod
Global Mod
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Fatih Belediye Lideri Mehmet Ergün Turan ile birlikte Fatih Merkez Kütüphanesi’ne sürpriz ziyarette bulundu. Bir ortaya geldiği gençlerle sohbet edip, eğitim hayatlarını, gelecek planlarını dinledi ve pizza ısmarladı.

Kütüphaneye çat kapı gerçekleştirdiği ziyaret esnasında Varank şu kelamları kaydetti:

“Akşamın bu saatinde kütüphanede gençlerimizi görmek, kütüphanenin bütün imkanlarından faydalandıklarını görmek, kendileriyle sohbet ettiğimizde 24 saat açık bu biçimde bir kütüphanenin onların hizmetine sunulmuş olmasından duydukları memnuniyeti dinlemek nitekim büyük bahtiyarlık.

‘GENÇLERİN GÜCÜNE ŞAHİTLİK ETMEMİZ GEREK’

Fatih Belediye Liderimiz da hem Merkez Kütüphanesi tıpkı vakitte başka kütüphaneleriyle hakikaten gençlerin kalbini kazanacak bir uygulamayı hayata geçirmiş. Vakit zaman buraya gelerek gençlerin gücüne şahitlik etmemiz gerektiğine inanıyorum. Bu akşam birincisini gerçekleştirdik. İnşallah sık sık buraya gelerek gençlerle bir ortada olacağız, onların heyecanına, gücüne birliktece şahitlik edeceğiz. Bu hizmette emeği geçen bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.”