Windows 11’i Çabucak Bugün Kurmayın! Pekala Lakin niye Beklemelisiniz?

Futurist

New member
Kimi uzmanlar, Windows 11’i çabucak kurmamamız gerektiği konusunda hemfikir. Pekala, niye Windows 11’i kurmak için bekleyelim? Sonuçta Windows 11 (tabii ki ihtiyaçları karşılayan bir bilgisayara sahipseniz) güzel bir işletim sistemi üzere görünüyor ve insanların denemek isteyebileceği bir epey yeni özellik barındırıyor.

Şunu unutmamak gerekli ki, her yeni işletim sistemi, birlikteinde kimi sorunlarla geliyor ve bu sorunlar suram sayısı arttıkça ortaya çıkıyor, rapor ediliyor, toplanıyor, çözülüyor ve güncellemelerle düzeltiliyor. Windows 11 kullanıcı tecrübesi yorumlarına baktığımızda, bu işletim sisteminin de bu geleneği sürdürdüğünü görüyoruz. Windows 11 kuran kullanıcıların bir kısmının internete erişim sorunu yaşaması da ayrıyeten değişik bir sorun olarak ortaya çıkıyor.

Microsoft’un bu sorunları toplayıp tahlile ulaştırmak için büyük bir çabayla çalışacağından hiç kuşkumuz yok. Fakat bir daha de, bir süre bekleyip bu düzeltmeler gerçekleştikten daha sonra Windows 11’i kurmak, bilhassa son kullanıcılar için düzgün bir strateji olabilir.

• Windows 11 Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Karşılıkları
İşiniz daima bilgisayar kullanmayı gerektiriyorsa, sorunlu bir işletim sistemi terfisi çalışmalarınıza ziyan verebilir. Aslında bu tavsiye, yalnızca Windows özelinde de değil. Her yıl Apple da macOS işletim sisteminin yeni bir sürümünü çıkarıyor ve direkt sistemine kuran kullanıcılar kimi sorun yaşayabiliyor. bir süre bekledikten daha sonra bu sorunlar çözülüyor ve yükleme oranı bir anda artıyor.