SteelSeries, Hudutlu Sayıdaki Ghost Koleksiyonunu Duyurdu

ItalioBrot

Global Mod
Global Mod
Tarz ve performans oyuncu savaş istasyonunu arkadaşların ve rakiplerin bile kıskanacağı hale getirecek eksiksiz bir yol sunmak için bir ortaya getirildi. E-spor formlu klavye ve ultra yavaşça, yüksek performanslı fare, zahmetsizce süratli bir oyun tecrübesi sunarken, sonlu üretim renk şeması ve rakipsiz RGB aydınlatması ölümcül bir kombinasyon oluşturuyor.

Dünyanın en epeyce satan TKL klavyesinin üreticilerinden, sonlu sayıda üretilen Apex 7 TKL Ghost Edition klavye, 50 milyon tuşa basma garantili mekanik anahtarlara sahip bir TenKeyLess formlu dizaynına sahiptir. Yerleşik depolamaya sahip entegre OLED Akıllı Ekran, oyundan yahut Discord’dan anında bildirim almak için bir komuta merkezi misyonu görürken, eşsiz tuş başına RGB aydınlatması, ekipmanınızı 16,8 milyon parlak renkle aydınlatır. İki katmanlı yarı transparan tuş başlıkları, alüminyum alaşımlı kırılmaz çerçeve ve hudutlu üretim hayalet renk şeması Apex 7 TKL Ghost’u gerçek bir çarpıcı mekanik klavye haline getiriyor. Apex 7 TKL Ghost klavyenin Türkiye’de UK nizamı mevcut olacak.

Aerox 3 Wireless Ghost fare oyuncuların tetikleyici rekabeti alt edebilecekleri en süratli kaydırmalara uygun olarak tasarlandı. Milisaniyeler bile sayılıyorsa, sürat kıymetlidir. Üstün yavaşça mouse hareketleri için kusursuz biçimde optimize edilmiş ultra yavaşça 68 gram yükünde tasarımı, TrueMove Air sensörü ve ipeksi pürüzsüzlüğe sahip %100 Virgin Grade PTFE mouse tabanlığı ile Aerox 3 Wireless gelişmiş yavaşça denetim ve sürat için bir standart belirliyor. Süratli şarj özelliğine sahip 200 saatlik pil ömrü gerilimsiz ikili wireless sunarken suya güçlü AquaBarrier
™
ise güvenliğini sağlıyor. USB-C kablosu ise kolay temas ve satış daha sonrası özelleştirme imkânı sunuyor.