macOS Monterey Çıktı! macOS Monterey Nasıl İndirilir?

ItalioBrot

Global Mod
Global Mod
macOS 12 yani macOS Monterey sonunda yayınlandı. Pekala Safari, Kestirmeler, Odak, Notlar, AirPlay, Focus, FaceTime yenilikleri sunan macOS Monterey nasıl indirilir?

macOS Monterey Nasıl İndirilir?

macOS Monterey güncellemesini gerçekleştirmek için çalışmanızı büsbütün kaydedin ve MacBook’unuzun şarj aygıtına bağlı olduğundan emin olun. Akabinde Sistem Tercihleri’ni başlatın ve Yazılım Güncelleme seçeneğine tıklayıp güncellemeyi indirip yükleyin. Suram sırasında Mac’inizin birkaç kere bir daha başlayacağını da unutmayın.

macOS Monterey Takviyeli Mac Modelleri

• iMac (2015 sonu ve daha sonrası)
  • iMac Pro (2017 ve daha sonrası)
  • MacBook Air (2015 başı ve daha sonrası)
  • MacBook Pro (2015 başı ve daha sonrası)
  • Mac Pro (2013 sonu ve daha sonrası)
  • Mac Küçük (2014 sonu ve daha sonrası)
  • MacBook (2016 başı ve daha sonrası)
Bu yılın sonlarında ise macOS Monterey‌, piyasaya sürülmeye hazır olmayan bir ek olan Üniversal Denetim için takviye alacak. Üniversal Denetim ile kullanıcılar, birden çok Mac ve iPad’de tek bir klavye ve fare kullanabilecek. Kullanıcıların ekranlarını ‌FaceTime‌ üzerinden paylaşmasına ve birlikte sinema ve TV izlemesine imkan tanıyan özellik olan SharePlay de ondan sonrasındaki bir ‌macOS Monterey‌ güncellemesinde geliyor.

Monterey Hackintosh ve Sanal Sistem heyetim imajının en kısa müddette Technopat Sosyal’e ekleneceğini de not olarak düşelim.