Lazerle Ameliyatsız Yüz Germe (4D Uygulaması)

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Lazerle 4D uygulaması nedir?

• Enjeksiyon, anestezi ya da cerrahi bir süreç uygulamadan, lazer ışınları kullanarak kalıcı olarak yüzü ve boynu sıkılaştırma, germe, kırışıklık giderme ve gençleştirme
    tekniğidir.

• Hem cilt üzerine tıpkı vakitte ağız içine uygulanarak cildin tüm katmanlarında kollajen kasılmasını sağlayan, sinerjik, invazif olmayan lazer tedavisidir

• ND:YAG ve Er: YAG lazer dalga uzunluklarının 4 farklı tedavi modu bir ortada sırayla kullanılır.

• Derinin yüzeyel, orta-derin ve derin katmanlarına 4 farklı düzeyde kapsamlı biçimde tesir eder ve buradaki farklı bağ yapıları üzerine çalışıp yaşlanma belirtilerini ve deri kusurlarını düzeltir.
Lazerle 4D uygulaması nasıl çalışır?

1. Adım: Ağız içi uygulamasıdır. Ağız ortasında kollajen kontraksiyonunu uyararak deride gerginlik oluşturan basamaktır.

2. Adım: ağız içi uygulamasının tesirini tamamlamak ve genç dokuyu geri kazandırmak için deri yüzeyinden uygulanan ve derin kusurları tedavi eden basamaktır.

3. Adım: deri yüzeyinden özel bir aparat ile denetimli bir biçimde yüz ve uzunluğuna uygulanan, sıkılaştırıcı basamaktır.

4. Basamak: cildin yüzebir daha uygulanan, derinin görünümünü güzelleştirip kusurları azaltan, yavaşça bir soyma ile deriye pürüzsüz bir görünüm kazandıran basamaktır.
Lazerle 4D uygulamasının sonuçları ne vakit ortaya çıkar?

Ferdî farklılıklar göstermekle bir arada birçok bireyde uygulamadan daha sonrasında kimi güzelleşmeler görülür. Gerçek sonuçların görülmesi ise aylar ortasında kademeli olarak gerçekleşir.

Uygulama sırasında ne hissedersiniz?

Tipik olarak kademeli bir ısınma hissi oluşturur. Tedavi alanında süratle düzelen kısa müddetli bir sıcaklık hissedebilirsiniz.

Uygulama daha sonrasında toplumsal hayata ya da işe dönebilir misiniz?

Tedavi cerrahi ya da invaziv bir süreç değildir. Kesintisiz olarak toplumsal hayatınıza ya da işinize dönebilirsiniz.